Көшбасшылар кеңесі

Студенттік өзін-өзі басқару – бұл зияткерлік мектептің өзін-өзі басқарудағы студенттердің қатысу формасы, ол мұғалімдер құрамымен және зияткерлік мектептің басшылығымен бірге оқу үдерісін ұйымдастырудағы мәселелерді шешуге балалардың қатысуын көздейді.

Зияткерлік мектептердің студенттік өзін-өзі басқару органдары қызметінің негізгі мақсаты – студенттердің Зияткерлік мектептерді басқаруға қатысу құқықтарын жүзеге асыру, жарқын ұйымдастырушылық қасиеттері бар тұлға, шешім қабылдауға қабілетті көшбасшы тәрбиелеу; жауапты және тәртіпті, өз бетінше таңдау жасауға дайын және Зияткерлік мектепте белсенді өмірлік ұстанымға ие тұлғаны қалыптастыру.

Әли Самал
Мектеп президенті. 11 «B» сынып оқушысы

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.